Oct 26th Bu fırsat kaçmaz!

WebLimitsiz 29 Ekim Promosyonu!Değerli müşteri ve dostlarımız,Yeni bir hosting paketi satın almanın şimdi tam zamanı. Cumhuriyetimizin yaklaşmakta olan yeni yaşına binaen, yıllık yenilemeli olarak satın alınan tüm yeni hosting paketlerinde %50 indirim veriyoruz. Hemen harekete geçin!Bu indirimden nasıl ... Devamını Oku »

Aug 25th WebLimitsiz Servis Güncellemesi

Değerli müşterimiz, Muhtemelen bildiğiniz gibi, WebLimitsiz firması dünya çapında milyonlarca kullanıcı ve alan adı barındıran, sektor lideri bir web hosting kuruluşu olan Endurance International Group (EIG) bünyesine katılmıştır. Bu ticari birleşimden dolayı, WebLimitsiz’deki hesabınız çok yakında Site5.com olarak ... Devamını Oku »

Oct 6th WebLimitsiz Takım Arkadaşları Arıyor! - Teknik Destek Uzmanı Pazartesi-Cuma 09:00-17:00

Teknik Destek Uzmanı (Türkçe)  Pazartesi – Cuma (09:00-17:00) Yer: Çeşitli Ülkeler     Bölüm: Müşteri Hizmetleri     Tipi: Tam Zamanlı     Bilgi Seviyesi: Başlangıç Seviyesi Yaptığımız iş hakkında müthiş nedir? Site5 ... Devamını Oku »

Oct 6th WebLimitsiz Takım Arkadaşları Arıyor! - Müşteri Hizmetleri Uzmanı Pazartesi-Cuma 09:00-17:00

Müşteri Hizmetleri Uzmanı (Türkçe)  Pazartesi – Cuma (09:00-17:00) Yer: Çeşitli Ülkeler     Bölüm: Müşteri Hizmetleri     Tipi: Tam Zamanlı     Bilgi Seviyesi: Başlangıç Seviyesi Yaptığımız iş hakkında müthiş ... Devamını Oku »

Aug 6th Wordpress 3.6 (Oscar) Türkçe

Bu sürümde birçok yeni özellikler eklenmiştir. - Otomatik Kayıt ve Haber Kilitleme Özelliği - HTML5 destekli Medya Oynatıcı - Yeni Arayüz - Twenty Thirteen Teması - Navigasyon kısmında UI geliştirilmiştir - Medya Düzenleme Ekranında Audio ve Video Önizleme Wordpress 3.6 Türkçe sürümü indirmek için: ... Devamını Oku »

Jul 31st ShopPHP v3.4 Sürümü Yayınlandı

Birçok yenilikler ve güncellemeler içeren ShopPHP v3.4 sürümü yayınlandı. WebLimitsiz Müşterilerine özel ShopPHP güncelleme hizmeti 150 TL yerine sadece 75 TL. ShopPHP Güncelleme Hizmetinden faydalanmak için bizimle telefon yada e-posta yolu ile iletişime geçmeniz yetereli olacaktır.Telefon: 0212 - 988 02 40E-mail:  ... Devamını Oku »

Mar 26th InnoDB Yedekleme ve Geri Yükleme Başladı!

Değerli müşterilerimiz,Her geçen gün servis ve hizmetlerimize yenilerini eklemekten mutluyuz! Artık daha önce kullanıcı panelinizde belirttiğimiz "InnoDB yedekleme işlemi tarafımızdan yapılamamaktadır." durumu giderilmiş olup, artık InnoDB sürücüsü üzerinde çalışan mySQL veritabanlarınızı sistemimiz tarafından ... Devamını Oku »

Jan 25th Wordpress 3.5.1

24 Ocak 2013 tarihinde Wordpress 3.5.1 sürümü yayınlanmıştır. Bu bir güvenlik ve bakım sürümüdür.Mevcut Wordpress sürümünüzü güncellemek için Wordpress Yönetim Panelinize giriş yaptıktan sonra sol tarafta yer alan Başlangıç menüsü altında "Güncellemeler" sekmesine tıklayınız. "Şimdi Güncelle" buttonuna ... Devamını Oku »

Dec 11th Wordpress 3.5 "Elvin"

Wordpress 3.5 bugün itibariyle yayınlamıştır. Kod adı "Elvin" olan bu sürümün ismi ünlü trampetçi "Elvin Jones" anısına atanmıştır.Wordpress 3.5 sürümünde en çarpıcı yeni özellik ise gelişmiş resim yükleme ve galeri yönetimi. Artık yüklediğiniz resimleri Drag ve Drop özelliği yönetim panel arayüzü üzerinden ... Devamını Oku »

Dec 1st ShopPHP v3.2 Sürümü yayınlandı

Uzun zamandır beklenen ShopPHP v3.2 sürümü yayınlandı.  Affiliate sistemi, tek tuşla kurulum desteği, iPara ve Payu desteğin eklenmesi en çarpıcı özellikler arasında yer almaktadır.v3.2 sürümünde yeni eklenen ve güncellenen özellikler ise:Affilate sistemi desteği eklendi. Tesan, iPara ve PAYU (Site içi ve Ortak ödeme) ... Devamını Oku »